Yaşam

Bade Arazlı “Gerçekten Şanslı Çocuklar Olduğumuzu Düşünüyorum”

Henüz hatırlayamadığından beri stüdyo ve setlerde yer alan Bade Arazlı, konuk oyunculukla başlayan serüvenindeki başarısını, rolüne nasıl hazırlandığını ve 23 Nisan dileklerini MAG Nisan sayısında anlattı.

“Oyunculuk aslında daha bir yaşında bile olmadan başladığım bir macera. Instagram bu sürece çok katkıda bulundu. Zamanla daha fazla kişiye ulaştım ve markalarla fotoğraf çekimleri yapmaya başladım. Ardından Maria ve Mustafa adlı dizide konuk oyuncu oldum. Kısa bir süre sonra “Bir Zamanlar Kıbrıs’ta”, “Uçuş 811”, “Gülümse Kader”, “49” ve “Beladayım” yapımlarının ana kadrosunda yer aldım. Bunların yanı sıra “Şahsiyet” dizisinin çekimlerine devam etmekteyim diyerek oyunculuk serüvenini aktaran Bade Arazlı, şöyle devam etti: “İçerdiğim projelerin çoğu yurt dışı ve yurt dışında olduğu için. şehir, oynadığım her karakter bana yeni yerler keşfetmemi sağladı ve oyunculuk beni daha çok şey yaptı. heyecanlanmaya başladı. Gelecekte daha iyi bir oyuncu olmak için çeşitli eğitimler alıyorum. Örneğin; Mimar Sinan Üniversitesi Çocuk Konservatuarı Klasik Bale Bölümü öğrencisiyim. Ayrıca okul, konservatuar ve setlerden fırsat buldukça kendi sanat merkezimizde dans, oyunculuk, piyano ve fotoğrafçılık dersleri alıyorum.”

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın değerinden bahseden Bade Arazlı, “Atatürk’ün geleceği biz çocuklara emanet ettiğini ve bize sonsuza dek inandığını bilmek ve Çocuk Bayramımızı 23 Nisan’ın ışığında kutlamak bizim için bir onurdur. onun ilkeleri. Gerçekten çok şanslı çocuklar olduğumuzu düşünüyorum” diye sözlerini tamamladı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

kuyucak-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu