Haber

Bursaspor’un 2023 yeni teknik direktörü kim? Bursaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin istifa etti, yeni td kim olacak?

Bursaspor Teknik direktör değişti. futbol severler, Bursaspor 2023’ün yeni teknik direktörü kim? Bursaspor teknik direktörü İsmail Ertekin istifa etti, yeni td kim olacak? İşte yeni teknik direktör…

BURSASPOR’UN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ KİM?

Bursaspor’dan ihraç edilen İsmail Ertekin’in yerine teknik direktörlük görevine futbolcu Özer Hurmacı getirildi. Yeşil-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, “Kulübümüzün Futbol Menajeri olarak Özer Hurmacı atanmıştır. Özer Hurmacı bu süreçte hem Futbol Menajeri hem de profesyonel futbolcu olarak kulübümüze katkı sağlayacaktır.” ifadeler yer aldı. Süper Lig şampiyonluğuna da sahip olan Bursaspor, TFF 2. Lig’de 30 puanla kümede kalma mücadelesi veriyor.

KULÜP RESMİ AÇIKLANDI

Bursaspor’dan yapılan açıklamada, “Kulübümüzün Futbol Menajeri olarak Özer Hurmacı atanmıştır. Özer Hurmacı bu süreçte hem Futbol Menajeri hem de profesyonel futbolcumuz olarak kulübümüze katkı sağlayacaktır.” ifadeler kullanılmıştır.

BURSASPOR LİGDE NEREDE, HANGİ LİGDE?

Süper Lig’de şampiyonluk yaşayan Bursaspor, TFF 2. Lig’de mücadele ediyor. Yeşil-beyazlı grup 30 puanla kümede kalmaya çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu