Yaşam

Iron Maiden davulcusu Nicko McBrain felç geçirdiğini açıkladı

Heavy metal grubu Iron Maiden’ın davulcusu Nicko McBrain, Ocak ayında felç geçirdiğini ve şimdi yüzde 70 daha rahatladığını Instagram’da duyurdu. McBrain yaptığı paylaşımda içinden geçtiği süreci anlatan bir yazı da kaleme aldı.

“Bugün size yazmamın nedeni yaşadığım çok ciddi bir sağlık sorunu hakkında bilgi vermektir. Ocak ayında çok şükür felç geçirdim, TİA (Trans İskemik Atak) denilen hafif bir felçti. Beni felç etti… Eşim Rebecca ve ailemin sevgi ve desteğiyle, özellikle Julie (rehabilitasyon terapistim) ve Maiden ailemin sevgi ve desteğiyle yüzde 70’e yakın iyileşmeyi başardım. sözlerini kullandı.

“Henüz tam olarak iyileşmedim, ama Tanrı’nın lütfuyla haftalar geçtikçe daha iyi ve daha güçlü oluyorum. Şimdiye kadarki en harika ve büyülü tur için hepinize teşekkür ederim, hepiniz harikaydınız,” McBrain söz konusu.

‘YÖNETİCİDEN MCBRAIN’E DESTEK MESAJI’

Iron Maiden’ın menajeri Rod Smallwood, “Grup üyeleri ve benim için Nicko’nun felç geçirdiğinden beri başardığı şey inanılmaz bir inanç ve irade gösterisi. Hepimiz onunla gurur duyuyoruz. Çok çalıştı ve daha iyi olmaya odaklandı. ” (HABER MERKEZİ)

senkayahaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu